Zeytin Nedir? Zeytin Nerelerde yetişir? Zeytin Türleri Nelerdir? Zeytin Fiyatları Nelerdir, Zeytin Satışı Nasıl Yapılır

Zeytin Akdeniz ülkelerinde yetişen uzunca yıllar yaşayabilen bir ağacın meyvesidir. Zeytin ilk çıktığında yeşil daha sonra mor ve siyaha dönüşen bir meyvedir. Zeytin yağ oranı bakımından zengin, kalorisi oldukça yüksektir.

 

Firmamız e-zeytinyagcim.com üretici merkezli bir firma olup sofralık yeşil kırma-çizme zeytin satışında daima stoklu çalışmaktadır. Satışa sunulan sofralık yeşil kırma-çizme zeytin çeşitleri, sofralık yeşil kırma-çizme zeytin fiyatları, sofralık yeşil kırma-çizme zeytin özellikleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklayınız.

Sofralık Yeşil Kırma Zeytinözellikleri, tüketici bilgileri, yapımı, tatlandırılması, işlenmesi,   fiyatları ve satışı hakkında bilgi almak için tıklayınız

Sofralık Yeşil Çizme Zeytinözellikleri, tüketici bilgileri, yapımı, tatlandırılması, işlenmesi, fiyatları ve satışı hakkında bilgi almak için tıklayınız

 

    Zeytin kendi arasında bir çok çeşitleri vardır. Örneğin; Edremit (ayvalık), Trilye (gemlik), Domat, Sarıulak, Manzalina, Kalamata (eşek zeytini, tavşan yüreği) Çilli, Uslu, Memecik, Eğri Çekirdek vs. Zeytin genel anlamda yeşil zeytin ve siyah zeytin olarak adlandırılır.

Yeşil zeytinde kırma, çizme, dolgulu, dilimli, çekirdeksiz ve ezme gibi çeşitleri yapılılır. Örneğin; yeşil zeytin kırılarak tatlandırılırsa yeşil kırma zeytin adı verilir. Siyah zeytinde ise Salamura, Sele, Dilimli, Ezme gibi çeşitleri yapılır. Örneğin; siyah zeytin kaya tuzu ile karıştırılarak tatlandırılırsa sele zeytini adı verilir.

     Sofralık zeytin ve zeytinyağı üretimi yapan e-zeytinyagcim.com siz değerli tüketicilerimizin,  kaliteli ürün ve uygun fiyat anlayışı ile her zaman yanınızda olmuştur.

Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.